'; Stroje
              
Přidat inzerát
Kategorie:
Příbuzné kategorie:
Reklama:
Reklama:
Vyhledávání:
Vyhledávaný text:
Reklama:
stříbro
Stále vylepšujeme...

Pokud máte nějaký nápad, jak tu něco vylepšit, rozhodně se nebojte nám ho sdělit. Budeme jedině rádi.

Narazíte-li snad na nějakou chybu, určitě nám napište, vyřešíme to. Každý den se snažíme tento server vylepšovat a inovovat. Uvítáme vaše postřehy a připomínky.

Reklama:
Stříbrné přívěsky

Stroje

Počet inzerátů v kategorii: 93 (zobrazeny 11 až 20)
Zobrazit: vše / nabídky / poptávky
Stránka:<< Předchozí   1 [2] 3 4 5 6 7 ...  Další >>
Přidat inzerát do této sekce
Ruční klempířskou ohýbačka plechu 4m, Ohýbačku plechu


Tel: 732 257 189
V hodinách 6.00 - 23.00 od pondělí do neděle.


Prodám ohýbačky plechu 4m - klempířskou ohýbačka s ...
Detail
Ruční ohýbačka plechu 1,4m / 1,2mm


Tel: 732 257 189
V hodinách 6.00 - 23.00 od pondělí do neděle.


Model ZGR1400 ruční ohýbačka pro ohýbání ocelových plechů, do max. tl ...
Detail
14. prosince 2017 
Nabídka:  Pôžička peňazí jednotlivcom
Máte projekt, pre ktorý hľadáte financovanie; Bohužiaľ ste z bánk z rôznych dôvodov zamietli úver. Ste osobitný, čestný a dobrej povahy. Máte príjem, ktorý vám umožní splniť vaše mesačné platby; Žiadne ďalšie obavy Som fyzická osoba s kapitálom, chcem vám poskytnúť vo forme splatného úveru maximálne 20 rokov vo výške 3% v závislosti od požadovanej sumy a doby splácania. Neváhajte na chvíľu, pretože nebudete sklamaní. Vaše návrhy a Vaše návrhy budú analyzované a zohľadnené pokiaľ možno.
E-mail: francesco.servillo85@gmail.com
Detail
07. prosince 2017 
Nabídka:  Prodám pluh Kverneland BB100
Prodám tento pluh se 7mi radlicemi. Má celkem tři hydraulické okruhy. Jeden okruh nastavuje šířku orby a naklopení radlic tzv. Vario. Druhý okruh je hned za nesenými rameny a slouží k nastavení výšky např. Při orbě do kopce. Třetí okruh klasicky slouží k ovládání zadní části pluhu. Orba je jištěná pojistkou-takže když najedete na kámen, neprasknou vám šrouby a neohne se radlice ale pouze vyklapne pojistka. Pěkný moderní pluh-přidáme k němu spodní želízka na výměnu. Dopravu zajišťuje kupující.
Detail
01. prosince 2017 
Nabídka:  Rudl
Prodám mohutný rudl RBT400 s nosností 400 kg a velkými bamtamovými koly, která jsou bezdušová. Díky své konstrukci je tento rudl vhodný pro manipulaci s bílou technikou, jako jsou například ledničky, pračky a další. Poradí si také s běžnou manipulací. Rudl je české výroby, tudíž se vyznačuje vysokou kvalitou a dlouhou životností.
Detail
01. prosince 2017 
Nabídka:  Paletový vozík
Nový paletovací vozík s délkou vidlic 900 mm a nosností 2500 kg. Je to jakýsi standard s menší délkou vidlic. Bez problémů však dokáže nabrat euro paletu i s delší strany tak, aby se nepřevracela. Pod vidlicemi má tento paletový vozík zdvojená kolečka z polyuretanové gumy. Řídící kolečka jsou také polyuretanová s průměrem 200 mm. Na každé ze dvou špic vidlic jsou umístěna také náběhová kolečka pro lepší najetí do palety ze široké strany přes prkna.
Detail
01. prosince 2017 
Nabídka:  Paletový vozík M800
Nový paletovací vozík s délkou vidlic 800 mm a nosností 2500 kg. Jedná se o nový stroj se zárukou dva roky. Tento paletový vozík je vhodný do menších prostor, kde má standardní paletový vozík již problém s manipulací. Další paletové vozíky naleznete na našich stránkách.
Detail
01. prosince 2017 
Nabídka:  Ruční vysokozdvižný vozík MFP10/16
Prodám nový ruční vysokozdvižný paletový vozík, který má nosnost 1000 kg, výšku zdvihu 1600 mm a dále pak má jednu specialitu a tou je zvedací deska, díky které je možné měnit vnější rozteč nosných vidlic. Další ruční vysokozdvižné vozíky naleznete na našich stránkách v kontaktu tohoto inzerátu.
Detail
23. listopadu 2017 
Nabídka:  Drtič větví Pirana
Nový stroj, nevhodný dar
Drtič větví Pirana je strojní zařízení sloužící k drcení větví, dřeva a dřevního odpadu na štěpky ( špalíky ) vhodné ke spalování nebo kompostování. Drtič ...
Detail
Pásová bruska, brusný pás 150 x 2000mm, 2-rychlostní provedení.

Dnes již základní stroj v kovovýrobě nahrazující kotoučovou brusku.

Pro kontaktní a rovinné broušení.

Pro h ...
Detail
Zobrazena stránka: 2 z 10
Stránka:<< Předchozí   1 [2] 3 4 5 6 7 ...  Další >>